| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ054 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Τύπος στρώματος | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| Μονόστρωτο φύλλο | Απλή δομή | Βιομηχανικός έλεγχος, ηλεκτρονικά όργανα, απλά κυκλώματα |
| Διπλής όψεως πλάκα | Δύο στρώματα χαλκού, αυξημένα μέσα, αγωγικές διαδρομές | Τεχνολογίες και τεχνολογίες |
| Χρώμα | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα | Διαφορετικά προϊόντα καλωδίων |
| Μαύρο | Υψηλής ποιότητας, απορροφούν το φως | Αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED |
| Λευκό | Επιπλέον λευκή επικάλυψη για αντανάκλαση | Φωτιστικά, οθόνες LED, ιατρικά προϊόντα ομορφιάς |
| Τύπος επιφάνειας | Διαθέσιμες επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονή επιφάνεια FPC ακριβείας | 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Πίνακας διπλού στρώματος FPC ακριβείας | 12 μm, 18 μm, 35 μm |
| Συνηθισμένη μονάδα FPC | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Συνηθισμένο διπλά φύλλο FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ054 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Τύπος στρώματος | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| Μονόστρωτο φύλλο | Απλή δομή | Βιομηχανικός έλεγχος, ηλεκτρονικά όργανα, απλά κυκλώματα |
| Διπλής όψεως πλάκα | Δύο στρώματα χαλκού, αυξημένα μέσα, αγωγικές διαδρομές | Τεχνολογίες και τεχνολογίες |
| Χρώμα | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογές |
|---|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα | Διαφορετικά προϊόντα καλωδίων |
| Μαύρο | Υψηλής ποιότητας, απορροφούν το φως | Αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED |
| Λευκό | Επιπλέον λευκή επικάλυψη για αντανάκλαση | Φωτιστικά, οθόνες LED, ιατρικά προϊόντα ομορφιάς |
| Τύπος επιφάνειας | Διαθέσιμες επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονή επιφάνεια FPC ακριβείας | 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Πίνακας διπλού στρώματος FPC ακριβείας | 12 μm, 18 μm, 35 μm |
| Συνηθισμένη μονάδα FPC | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Συνηθισμένο διπλά φύλλο FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |