|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ033 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Τύπος Πλακέτας | Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Ακριβείας | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Διπλής στρώσης Πλακέτα FPC Ακριβείας | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Συμβατική | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Διπλής όψης Πλακέτες FPC Συμβατικές | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ033 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Τύπος Πλακέτας | Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Ακριβείας | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Διπλής στρώσης Πλακέτα FPC Ακριβείας | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Συμβατική | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Διπλής όψης Πλακέτες FPC Συμβατικές | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |