| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ029 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων εφαρμογών καλωδίων |
| Μαύρο | Συνήθως χρησιμοποιείται σε προϊόντα υψηλής ποιότητας ή που απορροφούν φως, όπως αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED |
| Λευκό | Χρησιμοποιείται σε προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση, όπως φωτιστικά, οθόνες LED, ιατρικά προϊόντα ομορφιάς |
| Τύπος Πλακέτας | Διαθέσιμες Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Ακριβείας | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Διπλής όψης Πλακέτα FPC Ακριβείας | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Συμβατική | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Διπλής όψης Πλακέτες FPC Συμβατικές | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ029 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων εφαρμογών καλωδίων |
| Μαύρο | Συνήθως χρησιμοποιείται σε προϊόντα υψηλής ποιότητας ή που απορροφούν φως, όπως αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED |
| Λευκό | Χρησιμοποιείται σε προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση, όπως φωτιστικά, οθόνες LED, ιατρικά προϊόντα ομορφιάς |
| Τύπος Πλακέτας | Διαθέσιμες Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Ακριβείας | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Διπλής όψης Πλακέτα FPC Ακριβείας | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Συμβατική | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Διπλής όψης Πλακέτες FPC Συμβατικές | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |