|
|
| Ονομασία μάρκας: | HQ |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ001 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
| Τύπος επιφάνειας | Διαθέσιμες επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονή επιφάνεια FPC ακριβείας | 18μm (0,5oz), 35μm (1oz) |
| Πίνακας διπλού στρώματος FPC ακριβείας | 12μm (0,33oz), 18μm (0,5oz), 35μm (1oz) |
| Συνηθισμένη μονάδα FPC | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Συνηθισμένο διπλά φύλλο FPC | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |
|
| Ονομασία μάρκας: | HQ |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ001 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Packed with strong Paper cases |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
| Τύπος επιφάνειας | Διαθέσιμες επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονή επιφάνεια FPC ακριβείας | 18μm (0,5oz), 35μm (1oz) |
| Πίνακας διπλού στρώματος FPC ακριβείας | 12μm (0,33oz), 18μm (0,5oz), 35μm (1oz) |
| Συνηθισμένη μονάδα FPC | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Συνηθισμένο διπλά φύλλο FPC | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |