|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ30128 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 8-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, t/t |
| Τύπος πλακέτας | Επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη πλακέτα FPC ακριβείας | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Διπλής στρώσης πλακέτα FPC ακριβείας | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Συμβατική μονόπλευρη πλακέτα FPC | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Συμβατική διπλής στρώσης πλακέτα FPC | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ30128 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, t/t |
| Τύπος πλακέτας | Επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη πλακέτα FPC ακριβείας | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Διπλής στρώσης πλακέτα FPC ακριβείας | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Συμβατική μονόπλευρη πλακέτα FPC | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Συμβατική διπλής στρώσης πλακέτα FPC | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |