|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ045 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων εφαρμογών καλωδίων |
| Μαύρο | Συνήθως χρησιμοποιείται σε προϊόντα υψηλής ποιότητας ή που απορροφούν φως, όπως αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα και οθόνες LED |
| Λευκό | Διαθέτει επιπλέον λευκή επίστρωση για ανακλαστικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων φωτιστικών, οθονών LED και προϊόντων ιατρικής ομορφιάς |
| Τύπος Πλακέτας | Διαθέσιμες Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| FPC Ακριβείας Μονό Πάνελ | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| FPC Ακριβείας Διπλής Στρώσης Πλακέτα | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| FPC Συνηθισμένο Μονό Πάνελ | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| FPC Συνηθισμένες Διπλής Στρώσης Πλακέτες | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ045 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων εφαρμογών καλωδίων |
| Μαύρο | Συνήθως χρησιμοποιείται σε προϊόντα υψηλής ποιότητας ή που απορροφούν φως, όπως αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα και οθόνες LED |
| Λευκό | Διαθέτει επιπλέον λευκή επίστρωση για ανακλαστικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων φωτιστικών, οθονών LED και προϊόντων ιατρικής ομορφιάς |
| Τύπος Πλακέτας | Διαθέσιμες Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| FPC Ακριβείας Μονό Πάνελ | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| FPC Ακριβείας Διπλής Στρώσης Πλακέτα | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| FPC Συνηθισμένο Μονό Πάνελ | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| FPC Συνηθισμένες Διπλής Στρώσης Πλακέτες | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |