|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000 μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 8-15 working days |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
| Υλικό | FR-4 |
| Ελάχιστο Πλάτος Γραμμής Μεταξοτυπίας | 0,15mm |
| Μέθοδος Μάρκετινγκ | Άμεσες Πωλήσεις από το Εργοστάσιο |
| Ελάχιστη Γέφυρα Μάσκας Συγκόλλησης | 0,08mm |
| SMT και DIP | Υποστήριξη |
| Βασικό Υλικό | Επένδυση Βάσης Αλουμινίου |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000 μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Packed with strong Paper cases |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
| Υλικό | FR-4 |
| Ελάχιστο Πλάτος Γραμμής Μεταξοτυπίας | 0,15mm |
| Μέθοδος Μάρκετινγκ | Άμεσες Πωλήσεις από το Εργοστάσιο |
| Ελάχιστη Γέφυρα Μάσκας Συγκόλλησης | 0,08mm |
| SMT και DIP | Υποστήριξη |
| Βασικό Υλικό | Επένδυση Βάσης Αλουμινίου |