|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ010 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Προηγμένη πλακέτα κυκλωμάτων με ευέλικτο καπάκι LED σχεδιασμένη για ιατρικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων καπάκων ανάπτυξης μαλλιών και γυαλιών AI.Χαρακτηριστικά μονόστρωμα και διπλής όψης διαμορφώσεις με επιλογές προσαρμογής OEM.
Αυτή η ευέλικτη πλακέτα εκτυπωμένων κυκλωμάτων ιατρικής ποιότητας αντιπροσωπεύει 16 χρόνια εξειδικευμένης τεχνογνωσίας σχεδιασμού και κατασκευής FPC.υποστηρίζει καινοτόμες εφαρμογές ανάπτυξης μαλλιών και οπτικής βελτίωσης με διαθέσιμα χρώματα καπάκις συγκόλλησης σε κίτρινοΜαύρο και άσπρο.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατανάλωση | 20,000 τετραγωνικά μέτρα εγκατάσταση, 800+ εργαζόμενοι, 50 τεχνικοί εμπειρογνώμονες |
| Μέγιστες διαστάσεις | 240 mm x 500 mm (χωρίς όριο ελάχιστου μεγέθους) |
| Δάχος χαλκού | Μία μονάδα: 18 μm, 35 μm Διπλό στρώμα: 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμής/διασταύρωση | Συνιστώμενη ελάχιστη ποσότητα 3 ml |
| Χρόνος προετοιμασίας δείγματος | 5-7 ημέρες για δείγματα διπλής ομάδας |
| Πιστοποιητικά | 16 χρόνια εμπειρία στην κατασκευή, ειδικός σε κυκλώματα κυκλωμάτων |
Το μοντέλο HQ010 FPC ιατρικού εξοπλισμού είναι πιστοποιημένο CE και CCC, κατασκευασμένο στο GuangDong της Κίνας.και διάφορες εφαρμογές υγειονομικής περίθαλψης που απαιτούν αξιόπιστα ευέλικτα εκτυπωμένα πλαίσια.
Η ολοκληρωμένη προσφορά υπηρεσιών περιλαμβάνει συμβουλευτική, επαγγελματική προσφορά, ειδικό σχεδιασμό και κατασκευή δειγμάτων για την κάλυψη των ειδικών απαιτήσεων των πελατών.
Η ειδική ομάδα τεχνικής υποστήριξης παρέχει υπηρεσίες αντιμετώπισης προβλημάτων, ενημερώσεις λογισμικού, προγράμματα συντήρησης, επισκευές στο χώρο και εκπαίδευση του προσωπικού.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ010 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Packed with strong Paper cases |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Προηγμένη πλακέτα κυκλωμάτων με ευέλικτο καπάκι LED σχεδιασμένη για ιατρικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων καπάκων ανάπτυξης μαλλιών και γυαλιών AI.Χαρακτηριστικά μονόστρωμα και διπλής όψης διαμορφώσεις με επιλογές προσαρμογής OEM.
Αυτή η ευέλικτη πλακέτα εκτυπωμένων κυκλωμάτων ιατρικής ποιότητας αντιπροσωπεύει 16 χρόνια εξειδικευμένης τεχνογνωσίας σχεδιασμού και κατασκευής FPC.υποστηρίζει καινοτόμες εφαρμογές ανάπτυξης μαλλιών και οπτικής βελτίωσης με διαθέσιμα χρώματα καπάκις συγκόλλησης σε κίτρινοΜαύρο και άσπρο.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατανάλωση | 20,000 τετραγωνικά μέτρα εγκατάσταση, 800+ εργαζόμενοι, 50 τεχνικοί εμπειρογνώμονες |
| Μέγιστες διαστάσεις | 240 mm x 500 mm (χωρίς όριο ελάχιστου μεγέθους) |
| Δάχος χαλκού | Μία μονάδα: 18 μm, 35 μm Διπλό στρώμα: 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμής/διασταύρωση | Συνιστώμενη ελάχιστη ποσότητα 3 ml |
| Χρόνος προετοιμασίας δείγματος | 5-7 ημέρες για δείγματα διπλής ομάδας |
| Πιστοποιητικά | 16 χρόνια εμπειρία στην κατασκευή, ειδικός σε κυκλώματα κυκλωμάτων |
Το μοντέλο HQ010 FPC ιατρικού εξοπλισμού είναι πιστοποιημένο CE και CCC, κατασκευασμένο στο GuangDong της Κίνας.και διάφορες εφαρμογές υγειονομικής περίθαλψης που απαιτούν αξιόπιστα ευέλικτα εκτυπωμένα πλαίσια.
Η ολοκληρωμένη προσφορά υπηρεσιών περιλαμβάνει συμβουλευτική, επαγγελματική προσφορά, ειδικό σχεδιασμό και κατασκευή δειγμάτων για την κάλυψη των ειδικών απαιτήσεων των πελατών.
Η ειδική ομάδα τεχνικής υποστήριξης παρέχει υπηρεσίες αντιμετώπισης προβλημάτων, ενημερώσεις λογισμικού, προγράμματα συντήρησης, επισκευές στο χώρο και εκπαίδευση του προσωπικού.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()