|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ047 |
| MOQ: | 2400pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Διπλό στρώμα FPC |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμής | 0.1 mm |
| Συναρμολόγηση | Εξαιρετικό. |
| Δάχος | 0.1 mm |
| Άλλες υπηρεσίες | Υποστήριξη εξατομικευμένων υπηρεσιών |
| Δάχος χαλκού | 12 μm, 18 μm, 35 μm |
| Χρώμα μάσκας συγκόλλησης | Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Συμμόρφωση Rohs | - Ναι, ναι. |
| Βασικά υλικά | 35/70 Χαλκός |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ047 |
| MOQ: | 2400pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Packed with strong Paper cases |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Διπλό στρώμα FPC |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμής | 0.1 mm |
| Συναρμολόγηση | Εξαιρετικό. |
| Δάχος | 0.1 mm |
| Άλλες υπηρεσίες | Υποστήριξη εξατομικευμένων υπηρεσιών |
| Δάχος χαλκού | 12 μm, 18 μm, 35 μm |
| Χρώμα μάσκας συγκόλλησης | Κίτρινο, Μαύρο, Λευκό |
| Συμμόρφωση Rohs | - Ναι, ναι. |
| Βασικά υλικά | 35/70 Χαλκός |