|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ30056 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 8-15 working days |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Το καινοτόμο LED FPC (Ελαστικό Εκτυπωμένο Κύκλο) μας ανυψώνει τα έργα LED με τεχνολογία αιχμής και ανώτερη απόδοση.Αυτή η ευέλικτη πλακέτα κυκλωμάτων προσφέρει εξαιρετική ποιότητα και ευελιξία για διάφορες εφαρμογές, με προσαρμόσιμο πάχος χαλκού, χρώματα μάσκας συγκόλλησης και διαμορφώσεις στρωμάτων.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διαδικασία εξυπηρέτησης | Συμβουλευτική, προσφορά, επαγγελματικό σχεδιασμό, κατασκευή δειγμάτων |
| Δάχος χαλκού | 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Ικανότητες Σχεδιασμού | Διεθνές σύστημα πιστοποίησης, υπηρεσία μιας στάσης |
| Τιμές | Προβολή δειγμάτων ή παρτίδων με προηγμένη τεχνολογία |
| Χρώμα μάσκας συγκόλλησης | Κίτρινο, μαύρο, άσπρο |
| Πιστοποιητικά | Επαγγελματίας κατασκευαστής με 16 χρόνια εμπειρίας |
| Μέγεθος | Μέγιστο μέγεθος 240 × 500 mm, χωρίς όριο ελάχιστου μεγέθους |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμής/διασταύρωση | 3 ml συνιστώνται |
Το HONGQI HQ30056 LED FPC είναι πιστοποιημένο CE και CCC, κατασκευασμένο στο Guangdong της Κίνας.Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 500 τεμάχια με διαπραγματεύσιμες τιμές και ευέλικτους όρους πληρωμής (L/C)Η μηνιαία παραγωγική ικανότητα είναι 100.000 κομμάτια με παράδοση 8-15 εργάσιμων ημερών.
Πλήρης τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της υποστήριξης εγκατάστασης, της αντιμετώπισης προβλημάτων και των υπηρεσιών προσαρμογής.
Τα προϊόντα συσκευάζονται σε προστατευτικές αντιστατικές σακούλες μέσα σε ανθεκτικά χαρτόνια κιβώτια με επαρκή μαξιλάρισμα.
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ30056 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Packed with strong Paper cases |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Το καινοτόμο LED FPC (Ελαστικό Εκτυπωμένο Κύκλο) μας ανυψώνει τα έργα LED με τεχνολογία αιχμής και ανώτερη απόδοση.Αυτή η ευέλικτη πλακέτα κυκλωμάτων προσφέρει εξαιρετική ποιότητα και ευελιξία για διάφορες εφαρμογές, με προσαρμόσιμο πάχος χαλκού, χρώματα μάσκας συγκόλλησης και διαμορφώσεις στρωμάτων.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διαδικασία εξυπηρέτησης | Συμβουλευτική, προσφορά, επαγγελματικό σχεδιασμό, κατασκευή δειγμάτων |
| Δάχος χαλκού | 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Ικανότητες Σχεδιασμού | Διεθνές σύστημα πιστοποίησης, υπηρεσία μιας στάσης |
| Τιμές | Προβολή δειγμάτων ή παρτίδων με προηγμένη τεχνολογία |
| Χρώμα μάσκας συγκόλλησης | Κίτρινο, μαύρο, άσπρο |
| Πιστοποιητικά | Επαγγελματίας κατασκευαστής με 16 χρόνια εμπειρίας |
| Μέγεθος | Μέγιστο μέγεθος 240 × 500 mm, χωρίς όριο ελάχιστου μεγέθους |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμής/διασταύρωση | 3 ml συνιστώνται |
Το HONGQI HQ30056 LED FPC είναι πιστοποιημένο CE και CCC, κατασκευασμένο στο Guangdong της Κίνας.Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 500 τεμάχια με διαπραγματεύσιμες τιμές και ευέλικτους όρους πληρωμής (L/C)Η μηνιαία παραγωγική ικανότητα είναι 100.000 κομμάτια με παράδοση 8-15 εργάσιμων ημερών.
Πλήρης τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της υποστήριξης εγκατάστασης, της αντιμετώπισης προβλημάτων και των υπηρεσιών προσαρμογής.
Τα προϊόντα συσκευάζονται σε προστατευτικές αντιστατικές σακούλες μέσα σε ανθεκτικά χαρτόνια κιβώτια με επαρκή μαξιλάρισμα.