|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ40040 |
| MOQ: | 1000pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | 8-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, t/t |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινη Μεμβράνη | Κατάλληλη για γενικής χρήσης προϊόντα (π.χ., προϊόντα καλωδίων) |
| Μαύρη Μεμβράνη | Προτιμάται για εφαρμογές υψηλής ποιότητας ή απορρόφησης φωτός (π.χ., αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED) |
| Λευκή Μεμβράνη | Περιλαμβάνει επιπλέον λευκή στρώση επίστρωσης, ιδανική για προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση (π.χ., φωτιστικά, ιατρικές συσκευές) |
| Τύπος Πλακέτας | Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| FPC Ακριβείας Μονό Πάνελ | 18μm (0.5oz) ή 35μm (1oz) |
| FPC Ακριβείας Διπλής Στρώσης Πλακέτα | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), ή 35μm (1oz) |
| Συμβατικό FPC Μονό Πάνελ | 18μm/25μm/35μm (1oz)/50μm |
| Συμβατικό FPC Διπλής Στρώσης Πλακέτα | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, ή 35-70μm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ40040 |
| MOQ: | 1000pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Συσκευασμένα με ισχυρές θήκες χαρτιού |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, t/t |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινη Μεμβράνη | Κατάλληλη για γενικής χρήσης προϊόντα (π.χ., προϊόντα καλωδίων) |
| Μαύρη Μεμβράνη | Προτιμάται για εφαρμογές υψηλής ποιότητας ή απορρόφησης φωτός (π.χ., αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED) |
| Λευκή Μεμβράνη | Περιλαμβάνει επιπλέον λευκή στρώση επίστρωσης, ιδανική για προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση (π.χ., φωτιστικά, ιατρικές συσκευές) |
| Τύπος Πλακέτας | Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| FPC Ακριβείας Μονό Πάνελ | 18μm (0.5oz) ή 35μm (1oz) |
| FPC Ακριβείας Διπλής Στρώσης Πλακέτα | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), ή 35μm (1oz) |
| Συμβατικό FPC Μονό Πάνελ | 18μm/25μm/35μm (1oz)/50μm |
| Συμβατικό FPC Διπλής Στρώσης Πλακέτα | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, ή 35-70μm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()