|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ00512 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Επαγγελματίας κατασκευαστής εύκαμπτων πλακετών τυπωμένου κυκλώματος (FPC) με βάση πολυϊμιδίου, εξειδικευμένος σε σχεδιασμούς καμπύλων πλακετών για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Μοντέλο: HQ00512
Όνομα: Καμπύλη Πλακέτα
Χαρακτηριστικά: Διπλής στρώσης πλακέτα με διπλής όψης επίστρωση φιλμ, λευκή βάση, μαύρο κείμενο και επεξεργασία OSP κατά της οξείδωσης
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Τύπος | Μέγιστο Μέγεθος | Ελάχιστο Μέγεθος |
|---|---|---|
| FPC Ακριβείας | 240mm x 500mm (έως 250mm x 500mm) | Χωρίς περιορισμό |
| Πλακέτα Υλικού Ρολού | Πλάτος 240mm x μήκος 100 μέτρα | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος Πλακέτας | Διαθέσιμες Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Πλακέτες Μονής Στρώσης FPC Ακριβείας | 18µm (0.5oz) ή 35µm (1oz) |
| Πλακέτες Διπλής Στρώσης FPC Ακριβείας | 12µm (0.33oz), 18µm (0.5oz), ή 35µm (1oz) |
| Πλακέτες Μονής Στρώσης FPC Standard | 18µm/25µm/35µm (1oz)/50µm |
| Πλακέτες Διπλής Στρώσης FPC Standard | 18-25µm, 25-25µm, 35-35µm, ή 35-70µm |
Ενώ είναι δυνατές μικρότερες διαστάσεις, συνιστούμε τη χρήση τουλάχιστον 3mil για το πλάτος και την απόσταση των γραμμών για να ελαχιστοποιηθούν οι κίνδυνοι ελαττωμάτων και να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση.
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ00512 |
| MOQ: | 500pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Packed with strong Paper cases |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T |
Επαγγελματίας κατασκευαστής εύκαμπτων πλακετών τυπωμένου κυκλώματος (FPC) με βάση πολυϊμιδίου, εξειδικευμένος σε σχεδιασμούς καμπύλων πλακετών για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Μοντέλο: HQ00512
Όνομα: Καμπύλη Πλακέτα
Χαρακτηριστικά: Διπλής στρώσης πλακέτα με διπλής όψης επίστρωση φιλμ, λευκή βάση, μαύρο κείμενο και επεξεργασία OSP κατά της οξείδωσης
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Τύπος | Μέγιστο Μέγεθος | Ελάχιστο Μέγεθος |
|---|---|---|
| FPC Ακριβείας | 240mm x 500mm (έως 250mm x 500mm) | Χωρίς περιορισμό |
| Πλακέτα Υλικού Ρολού | Πλάτος 240mm x μήκος 100 μέτρα | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος Πλακέτας | Διαθέσιμες Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Πλακέτες Μονής Στρώσης FPC Ακριβείας | 18µm (0.5oz) ή 35µm (1oz) |
| Πλακέτες Διπλής Στρώσης FPC Ακριβείας | 12µm (0.33oz), 18µm (0.5oz), ή 35µm (1oz) |
| Πλακέτες Μονής Στρώσης FPC Standard | 18µm/25µm/35µm (1oz)/50µm |
| Πλακέτες Διπλής Στρώσης FPC Standard | 18-25µm, 25-25µm, 35-35µm, ή 35-70µm |
Ενώ είναι δυνατές μικρότερες διαστάσεις, συνιστούμε τη χρήση τουλάχιστον 3mil για το πλάτος και την απόσταση των γραμμών για να ελαχιστοποιηθούν οι κίνδυνοι ελαττωμάτων και να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση.