|
|
| Ονομασία μάρκας: | HQ |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ00537 |
| MOQ: | 1000pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, t/t, d/p |
Υψηλής ποιότητας ευέλικτη πλακέτα έντυπου κυκλώματος ειδικά σχεδιασμένη για ιατρικές συσκευές ομορφιάς και εφαρμογές φωτισμού LED.
Σχήμα:HQ00537
Ονομασία:Υπηρεσίες υγείας υπέρυθρου
Χαρακτηριστικά:Διπλά στρώματα χαρτών, διπλής όψης επικαλύψεις με φιλμ, λευκό χαρτί, μαύρο κείμενο, αντιοξειδωτικό OSP
| Τύπος επιφάνειας | Μέγιστο μέγεθος |
|---|---|
| Ακριβής FPC | 240 mm x 500 mm (μέγιστο 250 mm x 500 mm) |
| Πίνακας υλικού κυλίνδρου | 240 mm πλάτος x 100 μέτρα μήκος |
| Τύπος στρώματος | Εφαρμογές |
|---|---|
| Μονόστρωτες πλάκες | Εργαλεία βιομηχανικού ελέγχου και ηλεκτρονικά όργανα με απλό κύκλωμα |
| Δύο στρώσεις σανίδων | Κινητά τηλέφωνα, όργανα αυτοκινήτων και πολύπλοκες εφαρμογές |
| Χρώμα | Συνιστώμενες εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων προϊόντων καλωδίων |
| Μαύρο | Εφαρμογές υψηλού επιπέδου ή ευαίσθητες στο φως (αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED) |
| Λευκό | Προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση (φωτιστικά, ιατρικές συσκευές ομορφιάς) |
| Τύπος επιφάνειας | Επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονή επιφάνεια FPC ακριβείας | 18um (0,5oz) ή 35um (1oz) |
| Πίνακας διπλού στρώματος FPC ακριβείας | 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), ή 35um (1oz) |
| Συνηθισμένη μονάδα FPC | 18um/25um/35um (1oz) ή 50um |
| Συνηθισμένη διπλής στρώσης πλακέτα FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, ή 35-70um |
Συνιστώμενη ελάχιστη ποσότητα 3 ml για τη μείωση των δυσκολιών κατασκευής και των ποσοστών ελαττωμάτων.
Η GongDong HongQi είναι επαγγελματίας κατασκευαστής πλακών κυκλωμάτων με 16 χρόνια εμπειρίας στην Κίνα, ειδικευμένη στην κατασκευή δειγμάτων FPC και υπηρεσίες προσαρμογής.
Όλες οι φωτογραφίες σε αυτόν τον ιστότοπο είναι αυθεντικές. Μπορεί να εμφανιστούν μικρές διακυμάνσεις χρώματος λόγω συνθηκών φωτισμού, γωνιών λήψης και διαφορών στην ανάλυση της οθόνης.
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της παραγωγής υποστρώματος, καλωδίωσης, σχεδιασμού αρχών, δημιουργίας καλούπιων, επικάλυψης και συναρμολόγησης plug-in.Επικοινωνήστε με την επαγγελματική ομάδα πωλήσεων μας για συμβουλές και προσαρμοσμένες λύσεις.
|
| Ονομασία μάρκας: | HQ |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ00537 |
| MOQ: | 1000pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Συσκευασμένα με ισχυρές θήκες χαρτιού |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, t/t, d/p |
Υψηλής ποιότητας ευέλικτη πλακέτα έντυπου κυκλώματος ειδικά σχεδιασμένη για ιατρικές συσκευές ομορφιάς και εφαρμογές φωτισμού LED.
Σχήμα:HQ00537
Ονομασία:Υπηρεσίες υγείας υπέρυθρου
Χαρακτηριστικά:Διπλά στρώματα χαρτών, διπλής όψης επικαλύψεις με φιλμ, λευκό χαρτί, μαύρο κείμενο, αντιοξειδωτικό OSP
| Τύπος επιφάνειας | Μέγιστο μέγεθος |
|---|---|
| Ακριβής FPC | 240 mm x 500 mm (μέγιστο 250 mm x 500 mm) |
| Πίνακας υλικού κυλίνδρου | 240 mm πλάτος x 100 μέτρα μήκος |
| Τύπος στρώματος | Εφαρμογές |
|---|---|
| Μονόστρωτες πλάκες | Εργαλεία βιομηχανικού ελέγχου και ηλεκτρονικά όργανα με απλό κύκλωμα |
| Δύο στρώσεις σανίδων | Κινητά τηλέφωνα, όργανα αυτοκινήτων και πολύπλοκες εφαρμογές |
| Χρώμα | Συνιστώμενες εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων προϊόντων καλωδίων |
| Μαύρο | Εφαρμογές υψηλού επιπέδου ή ευαίσθητες στο φως (αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED) |
| Λευκό | Προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση (φωτιστικά, ιατρικές συσκευές ομορφιάς) |
| Τύπος επιφάνειας | Επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονή επιφάνεια FPC ακριβείας | 18um (0,5oz) ή 35um (1oz) |
| Πίνακας διπλού στρώματος FPC ακριβείας | 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), ή 35um (1oz) |
| Συνηθισμένη μονάδα FPC | 18um/25um/35um (1oz) ή 50um |
| Συνηθισμένη διπλής στρώσης πλακέτα FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, ή 35-70um |
Συνιστώμενη ελάχιστη ποσότητα 3 ml για τη μείωση των δυσκολιών κατασκευής και των ποσοστών ελαττωμάτων.
Η GongDong HongQi είναι επαγγελματίας κατασκευαστής πλακών κυκλωμάτων με 16 χρόνια εμπειρίας στην Κίνα, ειδικευμένη στην κατασκευή δειγμάτων FPC και υπηρεσίες προσαρμογής.
Όλες οι φωτογραφίες σε αυτόν τον ιστότοπο είναι αυθεντικές. Μπορεί να εμφανιστούν μικρές διακυμάνσεις χρώματος λόγω συνθηκών φωτισμού, γωνιών λήψης και διαφορών στην ανάλυση της οθόνης.
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της παραγωγής υποστρώματος, καλωδίωσης, σχεδιασμού αρχών, δημιουργίας καλούπιων, επικάλυψης και συναρμολόγησης plug-in.Επικοινωνήστε με την επαγγελματική ομάδα πωλήσεων μας για συμβουλές και προσαρμοσμένες λύσεις.