|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ031 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Τα περισσότερα προϊόντα, διάφορα προϊόντα καλωδίων |
| Μαύρο | Προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, εφαρμογές απορρόφησης φωτός (αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED) |
| Λευκό | Ανακλαστικές εφαρμογές (φωτιστικά, οθόνες LED, προϊόντα ιατρικής ομορφιάς) |
| Τύπος πλακέτας | Επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονοπλακέτα FPC ακριβείας | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Διπλής στρώσης πλακέτα FPC ακριβείας | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Συμβατική μονοπλακέτα FPC | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Συμβατικές διπλής στρώσης πλακέτες FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ031 |
| MOQ: | 500 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Τα περισσότερα προϊόντα, διάφορα προϊόντα καλωδίων |
| Μαύρο | Προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, εφαρμογές απορρόφησης φωτός (αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED) |
| Λευκό | Ανακλαστικές εφαρμογές (φωτιστικά, οθόνες LED, προϊόντα ιατρικής ομορφιάς) |
| Τύπος πλακέτας | Επιλογές πάχους |
|---|---|
| Μονοπλακέτα FPC ακριβείας | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Διπλής στρώσης πλακέτα FPC ακριβείας | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Συμβατική μονοπλακέτα FPC | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Συμβατικές διπλής στρώσης πλακέτες FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |