|
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ052 |
| MOQ: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Κατηγορία Προϊόντος | FPC Διπλής Στρώσης |
| Αριθμός Στρώσεων | Διπλής Όψης |
| Ελάχιστο Πλάτος/Απόσταση Γραμμής | 0,1mm (3mil) |
| Πάχος | 0,1mm |
| Πάχος Φύλλου Χαλκού | 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Συγκολλησιμότητα | Εξαιρετική |
| Πιστοποιήσεις | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |
|
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ052 |
| MOQ: | 1000 κομμάτια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Κατηγορία Προϊόντος | FPC Διπλής Στρώσης |
| Αριθμός Στρώσεων | Διπλής Όψης |
| Ελάχιστο Πλάτος/Απόσταση Γραμμής | 0,1mm (3mil) |
| Πάχος | 0,1mm |
| Πάχος Φύλλου Χαλκού | 12um (0,33oz), 18um (0,5oz), 35um (1oz) |
| Συγκολλησιμότητα | Εξαιρετική |
| Πιστοποιήσεις | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |