| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ014 |
| MOQ: | 4800pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Χρόνος παράδοσης: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων προϊόντων καλωδίων |
| Μαύρο | Προϊόντα υψηλής ποιότητας ή που απορροφούν φως, όπως αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED |
| Λευκό | Προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση, όπως φωτιστικά, οθόνες LED, ιατρικά προϊόντα ομορφιάς |
| Τύπος Πλακέτας | Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Ακριβείας | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Διπλής στρώσης Πλακέτα FPC Ακριβείας | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Συμβατική Μονόπλευρη Πλακέτα FPC | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Συμβατικές Διπλής στρώσης Πλακέτες FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
| Ονομασία μάρκας: | HONGQI |
| Αριθμός μοντέλου: | HQ014 |
| MOQ: | 4800pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Γεμισμένο με ισχυρές χαρτοφυλακές |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T |
| Χρώμα | Εφαρμογές |
|---|---|
| Κίτρινο | Κατάλληλο για τα περισσότερα προϊόντα, συμπεριλαμβανομένων διαφόρων προϊόντων καλωδίων |
| Μαύρο | Προϊόντα υψηλής ποιότητας ή που απορροφούν φως, όπως αυτοκίνητα, κινητά τηλέφωνα, οθόνες LED |
| Λευκό | Προϊόντα που απαιτούν αντανάκλαση, όπως φωτιστικά, οθόνες LED, ιατρικά προϊόντα ομορφιάς |
| Τύπος Πλακέτας | Επιλογές Πάχους |
|---|---|
| Μονόπλευρη Πλακέτα FPC Ακριβείας | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Διπλής στρώσης Πλακέτα FPC Ακριβείας | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Συμβατική Μονόπλευρη Πλακέτα FPC | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Συμβατικές Διπλής στρώσης Πλακέτες FPC | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |